top of page

KS Miltax mistrzem ligi

Dzisiaj KS Miltax pokonał zespół Chiseldon i tym samym zapewnił sobie pierwsze miejsce w Swindon & District Football League już w pierwszym sezonie obecności w lidze!

DSC00242.JPG

KS Miltax zagrał w składzie: Krzysztof Hadada, Vladimir Bedrich, Wojciech Łobaczewski, Piotr Kusztykiewicz, Bartosz Głowacki (82' Bartosz Ludwicki), Damian Smoliński, Andrzej Piątkowski (35' Adam Klupś), Jakub Bedrich, Mateusz Przybylski (63' Mounir Amri), Kamil Fiedorowicz, Mateusz Kapustka.

Mecz rozpoczął się wyrównaną grą. Oba zespoły co chwila wyprowadzały akcje ofensywne, jednak bez sukcesu. Nasz zespół powoli zdobywał przewagę w polu, dzięki czemu KS Miltax wyszedł na prowadzenie 1:0 po strzale Jakuba Bedricha. Niestety już chwilę później zespół Chiseldon doprowadził do remisu, po czym objął prowadzenie zdobywając kolejnego gola na 2:1. Nasza drużyna potrafiła się jednak zmotywować do lepszej gry i jeszcze przed przerwą swoją drugą bramkę zdobył Jakub Bedrich doprowadzając do remisu. Tuż przed końcem pierwszej połowy kontuzji kolana doznał Andrzej Piątkowski, który tym samym musiał opuścić plac gry i zakończyć swój udział w meczu.

Po przerwie wydarzenia przybrały pozytywny obrót dla naszej drużyny. Po faulu na Mateuszu Kapustce sędzia musiał podyktować rzut karny, który pewnie wykonał Kamil Fiedorowicz umieszczając piłkę w bramce, było 3:2. Na 10 minut przed końcem meczu również zespół Chiseldon wykorzystał swoją szansę w postaci jedenastki po faulu w polu karnym i doprowadził do remisu. Szczęście jednak dopisywało naszej drużynie i w doliczonym czasie gry, swoją trzecią bramkę zdobył Jakub Bedrich, który ustalił wynik spotkania na 4:3.

Liczymy na to, że w kolejnym sezonie swych występów zespół będzie mógł liczyć na większą ilość polskich kibiców na trybunach!

DSC00171.JPG

DSC00143.JPG

DSC00110.JPG

DSC00084.JPG

DSC00055.JPG

DSC00048.JPG

DSC00031.JPG

DSC00019.JPG

DSC00008.JPG

Zdjęcia: Redakcja

bottom of page