top of page

Polska Noc w Swindon

Zaledwie dobę temu rozpoczęła się sprzedaż biletów na czerwcowy koncert Jarosława Chojnackiego, a już mamy dla Was kolejną niespodziankę. 4 lipca w restauracji Bottelino’s w Swindon odbędzie się pierwsza impreza z cyklu „Polish Night”!

polska noc.jpg

Zorganizowaliśmy ją, aby nareszcie Polacy z naszego miasta i jego okolic mogli spędzić miło czas razem. Zaprośmy swoich angielskich przyjaciół i pokażmy jak grają polscy Dj’e i jak potrafimy się bawić. Chcielibyśmy spotykać się z Wami na Polskich Nocach w każdą pierwszą sobotę miesiąca i przy dźwiękach muzyki bawić się wspólnie na gościnnym parkiecie restauracji „Bottelino’s”. O wasz dobry nastrój dbać będzie DJ Longer oraz personel lokalu, który specjalnie na nasze eventy sprowadzi polskie napoje i trunki oraz serwować będzie przekąski. Liczymy na wasz regularny udział w Polskich Nocach, na chęć kulturalnej i bezpiecznej zabawy.


Spotkajmy się już 4 lipca, start imprezy o 21.00! Bilety będzie można zamawiać już w najbliższych dniach online, jak również w nieco późniejszym czasie zakupić je bezpośrednio w restauracji. Cena biletów £5 w przedsprzedaży, £7 w dniu imprezy przy wejściu.


Oczekujcie szczegółów już wkrótce!

bottom of page