top of page

Bus Station zamknięty w niedzielę

W najbliższą sobotę, o godz. 23.30 Swindon Bus Station zostanie zamknięte ze względu na rozbiórkę kładki dla pieszych, łączącej budynek dworca ze znajdującym się tuż obok tego obiektu parkingiem.

Wszystkie autobusy odjeżdżać będą w niedzielę z przystanków zlokalizowanych przy Fleming Way. W związku z tym należy spodziewać się wzmożonego ruchu autobusów w tej części centrum. Zarząd Bus Station zapewnia, że w poniedziałek od 5 rano autobusy będą kursować ponownie dworca.


Powyższe roboty związane są z szerszymi planami, które zakładają całkowitą rozbiórkę obecnego parkingu przy Carlton Street. W jego miejscu powstaną wielopiętrowe obiekty komercyjne (biura i sklepy) oraz około 450 mieszkań. Nowe budynki unowocześnią i odświeżą architektonicznie centrum naszego miasta.


To tylko część planów Swindon Borough Council. Tuż po Nowym Roku rozpoczną się kolejne poważne prace w centrum miasta (dotyczą istniejącego parkingu piętrowego w pobliżu Wyvern Theatre). O wszystkim będziemy was informować wkrótce.


Zdjęcie: google street view

bottom of page