top of page

Stare Dobre Małżeństwo w kwietniu w Swindon i Londynie!

Już od jakiegoś czasu przygotowywaliśmy się do tego, aby oznajmić Wam potwierdzoną informację. Dziś z radością donosimy, że Swindon Portal Polski dzięki współpracy z przyjaciółmi z Heart Beat Events może zaprosić Was na niezwykły koncert.

fot. Artur Grzanka/www.arturgrzanka.com

Istnieją od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Wtedy to właśnie Krzysztof Myszkowski wraz ze swym przyjacielem Andrzejem Sidorowiczem wzięli udział w eliminacjach do krakowskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej. Wtedy też zrodziła się nazwa Stare Dobre Małżeństwo. Z biegiem lat wielu artystów kształtowało twórczość i styl tej legendarnej grupy. Była to między innymi bliska współpraca z Wojtkiem Bellonem, liderem Wolnej Grupy Bukowina, znakomitymi wokalistami Olą Kiełb i Sławomirem Plota, skrzypkiem Markiem Czerniawskim i Aliną Karolewicz. Skład zmieniał się z biegiem lat i z biegiem lat uszlachetniał oblicze muzyczne grupy. Od ponad 30 lat Stare Dobre Małżeństwo zachwyca, wzrusza i emanuje niezgłębioną magią słów i wrażeń. Każdy koncert to niezwykła podróż w głąb własnej duszy i uczuć. Poszukiwanie radości, gojenie ran i utulanie smutków. Jest to wyjątkowa okazja do tego, aby przystanąć na chwilę w naszej codziennej gonitwie, zwolnić tempo, zatrzymać się i pozwolić czasowi płynąć, nie gonić go. By odczuć tę magię warto usiąść na widowni Sali Widowiskowej Domu Polskiego w Swindon, poczuć w swej dłoni dłoń bliskiej osoby i zasłuchać się, znaleźć siebie. Od 22 kwietnia 2016 będziemy mieli zaszczyt gościć w Anglii Stare Dobre Małżeństwo w składzie: Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna, Bolo Pietraszkiewicz – gitary, Roman Ziobro – kontrabas, gitara basowa.

Już wkrótce poinformujemy Was gdzie i w jaki sposób będzie można zakupić bilety. Wiemy, że wiele rodzin ma trudność ze zorganizowaniem opieki dla dzieci w tym czasie. Pragniemy Was uspokoić, Swindon Portal Polski za drobną opłatą zapewni opiekę waszym pociechom podczas koncertu w Swindon, abyście mogli w spokoju zasłuchiwać się opowieścią o życiu, miłości, troskach i radościach płynącą z wraz z magicznym wokalem Krzysztofa Myszkowskiego.

bottom of page