top of page

Stare Dobre Małżeństwo tylko w Londynie

Jakiś czas temu z informowaliśmy Państwa, że w kwietniu w Swindon wystąpi legenda polskiej piosenki literackiej (zwanej popularnie poezją śpiewaną) Stare Dobre Małżeństwo. Niestety dziś z wielkim żalem musimy przekazać mniej pozytywną informację, co z pewnością zasmuci fanów zespołu.

Już od dłuższego czasu mierzyliśmy się z trudnościami jakie pojawiły się w kwestiach technicznych. Ściślej mówiąc, dotyczyły one wymagań zespołu odnośnie sali, w której koncert miałby się odbyć. Bardzo zależało nam, jako organizatorom na tym, aby występ grupy odbył się w sali Domu Polskiego w Swindon. Jest to miejsce niezwykle istotne dla lokalnej Polonii i będące dziedzictwem po polskich osadnikach, którzy w wyniku tragicznych kolei losu znaleźli się w Swindon i okolicach w trakcie II w. ś. Nie mniej jednak nie udało się uzyskać finalnej akceptacji managementu grupy. Inne sale dostępne w Swindon są niestety poza naszymi możliwościami, a ich koszt nie pozwala mieć najmniejszej nadziei na opłacalność przedsięwzięcia.

Dlatego w obliczu niniejszych wydarzeń w Sali POSK w Londynie odbędzie się dodatkowy koncert, miejmy nadzieję, że dzięki temu najwierniejsi fani SDM będą mieli szansę spotkać się na żywo ze swoimi ulubieńcami. Jako Patron Medialny trasy SDM w UK, w najbliższych godzinach rozpoczniemy promowanie niniejszych koncertów i poinformujemy Państwa o wszelkich szczegółach.

Comments


bottom of page