top of page

Jesienna promocja w DFDS

W ofercie promocyjnej DFDS "Jesienne Spotkania" cena za rejs w jedną stronę, pomiędzy Dover a Francją, rozpoczyna się już od 36GBP w jedną stronę*. Oprócz 10% zniżki na przeprawę, podróżni otrzymają darmową butelkę wina Cava.

Zawsze jest powód do tego, aby odwiedzić rodzinę oraz przyjaciół w domu, ale nasza oferta “Jesienne Spotkania” to kolejny argument za wyprawą na spotkanie z bliskimi.

Bez względu na to, czy wybierasz się na ślub, urodziny, albo po prostu odwiedzić znajomych, to wiemy jedno, że miło będzie spotkać z przyjaciółmi przy darmowej butelce wina Freixenet Cordon Negro Cava.

2 trasy do Francji

Z Dover do Calais dopłyniesz już w 90 minut, do Dunkierki w 2 godziny. Nasz port w Dunkierce jest położony najbliżej Polski, więc jest idealnym miejscem na rozpoczęcie podróży do domu. Oferujemy do 54 rejsów na dobę, na obu trasach, więc z pewnością znajdziesz przeprawę dopasowaną do swoich potrzeb.

Relaks na pokładzie

Nasze przeprawy pomiędzy Dover a Francją ą krótkie, a na pokładach czeka dużo atrakcji, które uprzyjemnią podróż. Możesz odpocząć siedząc w wygodnym fotelu, śledząc najnowsze doniesienia ze świata na dużym ekranie TV. Możesz zjeść smaczną przekąskę lub dobry obiad w samoobsługowej restauracji “7 Seas”, zrobić zakupy w sklepie lub odpocząć na pokładzie słonecznym. Jeśli podróżujesz z rodziną, to dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw oraz salon gier.

Uwaga! * Kod oferty EMISSYOU. Cena dla pojazdu plus do 9 podróżnych, włącznie z kierowcą. Oferta uzależniona od dostępności i może zostać wycofana w dowolnym momencie. Obowiązuje regulamin oraz dodatkowe opłaty za transkacje kartami kredytowymi. Szczegóły na http://www.dfds.pl.

bottom of page