top of page

Wildcats!

Już w najbliższą sobotę, 21go stycznia o godzinie 17.45 nasza drużyna hokeja na lodzie Swindon Wildcats zagra kolejny mecz. 

Tym razem zmierzą się z drużyną Manchester Phoenix. Jak określają to sami fani meczów Swindon Wildcats zawsze towarzyszy im iście sportowa atmosfera, która nigdy nie kończy się z zakończeniem meczu. Gracze często zostają na lodzie przez dłuższy czas, by spotkać się ze swoimi fanami i rozdać autografy. 

Dla tych z Was, którzy o tym nie wiedzą przypominamy, że składzie Swindon Wildcats gra zawodnik reprezentacji Polski Tomasz Malasiński. 

Polecamy rodzinny wypad sportowy, kto wie, może zapoczątkuje on nową pasję w życiu Waszych pociech. Nie zapomnijcie zabrać barw narodowych, by Tomek widział i koniecznie słyszał Wasz doping!

Wildcats mają również drużynę młodzików, która regularnie spotyka się na treningach hokeja na lodzie, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje hobby. Dołączcie do szerokiego grona fanów regularnie dopingujących drużynę! Do boju Wildcats! 

Wstęp: Dorośli £13-£15, Dzieci do 15 lat £5-£7, Dzieci do 10 lat £3 lub wejściówka darmowa. 

Ceny zależne są od miejscówki. Dostępne do zakupu są również promocyjne bilety rodzinne. Prosimy zapoznać się ze szczegółowymi cenami na oficjalnej stronie drużyny Wildcats www.swindonwildcats.com

Adres: The Link Centre, Whitehill Way, Swindon, SN5 7DL

bottom of page