top of page

Wybory Najpiękniejszej Polki 2017

Jak przed laty śpiewał Andrzej Rosiewicz – „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”...

źródło: Oficjalna strona Miss Polski UK & Ireland

Już wkrótce przekonamy się o tym na własne oczy. Rusza bowiem konkurs Miss Polski UK 2017, gdzie będziemy mogli nacieszyć oko podziwiając najpiękniejsze Polki na Wyspach Brytyjskich.

Z końcem stycznia upływa termin nadsyłania zgłoszeń kandydatek. Jakie warunki należy spełniać? Potencjalna Miss Polski UK powinna być niezamężna; nie posiadać widocznych tatuaży; być obywatelką Polski przebywającą niegdyś lub obecnie w Wielkiej Brytanii lub Irlandii, bądź być obywatelką brytyjską pochodzenia polskiego mówiącą po polsku; a także, na rok 2017 mieć ukończone 18 i nie więcej niż 27 lat. Z pełnym regulaminem uczestnictwa w konkursie można zapoznać się na stronie www.misspolski.uk.

Konkurs Miss Polski organizowany jest corocznie w Polsce, do Wielkiej Brytanii wraca w tym roku aż po 8 latach nieobecności. Finalistki konkursu Miss Polski UK automatycznie trafią do półfinałów konkursu Miss Polski. Dla tych z was, którzy interesują się wyborami Miss nie jest nowością, iż jest to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów, oglądanych nie tylko przez publiczność w Polsce, ale i Polonię na całym świecie.

Zatem, idąc śladami piosenki wspomnianego już przez nas Andrzeja Rosiewicza, jeśli posiadasz „dziewczęcy urok, wdzięk i takt...”, cechuje cię nieprzeciętna uroda, pewność siebie i wiara we własne możliwości – nie czekaj, wyślij zgłoszenie jeszcze dziś !

My, obiecujemy dopingować.

Powodzenia, Piękne Panie !

bottom of page