top of page

UWAGA ! Konkurs Walentynkowy !

Walentynki już w najbliższy wtorek ! Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym przewidziana jest również nagroda ! Jaka? Niech to pozostanie na tą chwilę tajemnicą, ale obiecujemy, że jest o co powalczyć !

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie ? Wystarczy wysłać na podany przez nas adres email wykonane przez was zdjęcie o tematyce walentynkowej. Fotografia ma przedstawiać wszystko to, co wiąże się ze spędzonym przez Was tegorocznym Dniem Świętego Walentego. Zatem, czy to będzie zdjęcie przedstawiające Was podczas romantycznej kolacji we dwoje; zdjęcie bukietu róż, który właśnie otrzymaliście od tajemniczego wielbiciela; czy może pierścionek zaręczynowy – wybór należy do Was!

Do nadesłanego zdjęcia prosimy dołączyć:

- krótki opis tego co znajduje się na wysłanym przez Was zdjęciu oraz dlaczego właśnie to zdjęcie zostało przez Was wybrane,

- Wasze imię i nazwisko oraz adres email, a także numer kontaktowy (będziemy potrzebować go aby skontaktować się ze zwycięzcą konkursu i uzgodnić termin dostarczenia nagrody).

Zdjęcia należy nadsyłać do dnia 16 lutego br. na adres email: swindon.portal@gmail.com z dopiskiem KONKURS WALENTYNKOWY.

Z wybranych zdjęć utworzymy galerię, która opublikowana zostanie przez nas na Swindon Portal Polski oraz stronie facebookowej portalu. Oceniać będziemy ciekawe podejście do tematu Walentynek, kreatywność ale i oryginalność pomysłu czy sytuacji ze zdjęcia. Najciekawsze ze zdjęć nagrodzimy Nagrodą Niespodzianką.

UWAGA! Włączenie Waszego zdjęcia do galerii nie gwarantuje otrzymania nagrody ! Tylko jedno, wybrane przez nas zdjęcie zostanie nagrodzone, a zwycięzca ogłoszony przez nas podczas rozwiązania konkursu. Zastrzegamy sobie pełne prawo do wyboru zwycięzcy.

Konkurs rozstrzygnięty zostanie, a zwycięzca ogłoszony do dnia 18 lutego br.

Życzymy Wam udanych Walentynek ! A teraz... kamera w ruch ! Czekamy na Wasze zgłoszenia !

Redakcja Portalu Polskiego Swindon

bottom of page