top of page

Swindon kalendarium, czyli: Co? Gdzie? Kiedy?


18.02.2017 – 24.02.20117

Już w najbliższą niedzielę,19 lutego br. Village Urban Resort zaprasza w swoje progi na Wedding Show. Dla wszystkich, którzy przygotowują się lub planują ceremonię ślubną będzie to idealne miejsce by rozeznać się w ostatnich trendach ślubnych, poznać przedstawicieli lokalnych firm specjalizujących się w aranżacji i oprawie ceremonii ślubnych oraz skorystać z ich porad. Pokazy odbędą się w godzinach od 11.00 do 15.00. Organizatorzy gwarantują niezapomniane wrażenia.

Wstęp wolny.

Village Urban Resort, Shaw Ridge Leisure Park, Whitehill Way, Swindon SN5 7DW

Od poniedziałku 20 lutego do soboty 25 lutego br. w Wyvern Thearte będzie można oglądać „Blood Brothers” – sztuka znaną jako hit West Endu, napisaną przez Willy Russella. Wystawiana ponad 10 tysięcy razy na West Endzie stanowi jeden z trzech musicali, które jako jedyne ustanowiły taki wynik, a to wszystko przy stojących owacjach. „Blood Brothers” opowiada historię bliźniąt, które rozdzielone po narodzinach dorastają przez lata na osobności, po to by po latach spotkać się na nowo. Spektakl wyjątkowo polecany obejrzeniu.

Wstęp: £26.50 - £34.50

Adres: Theatre Square, Swindon SN1 1QN

19 lutego br., MECA Swindon zaprasza na niedzielne nocne granie z domieszką tańca, zakupów i mody, otoczonych odrobiną frywolności. Wszystko to przy żywej muzyce zespołu „Big R Big Band”. Zapowiada się szalona zabawa na którą zapraszamy wraz z organizatorami. Start o godzinie 18.00, muzyka będzie bawić do godziny 22.00.

Wstęp: £11

Adres: MECA Swindon, Regent Circus, Swindon, SN1 1PR

Jeśli lubicie od czasu do czasu zapodać sobie dobrą dawkę śmiechu, to już w czwartek 23 lutego zapraszamy do MECA Swindon, gdzie zapowiadany jest powrót comiesięcznego wieczoru komediowego „Chuckles Comedy Club”. Regularnie odbywające się show znane jest z wyjątkowego uznania wśród widzów. Na scenie wystąpią znani nie tylko w UK, ale i Europie komicy. Nie dość, że występ zapowiada dobrą porcję rozrywki, to do tego możecie posmakować specjalnie przygotowanych na tę okazję dań. Wstęp od godziny 19.00, początek występu o godzinie 20.30. Gorąco polecamy! Pamiętajcie, śmiech jest zawsze najlepszym lekarstwem na wszystko !

Wstęp: £6 dla kupujących z wyprzedzeniem; £8 dla kupujących w dniu występu; £12 włączając posiłek

Adres: MECA Swindon, Regent Circus, Swindon, SN1 1PR

Przypominamy, że wciąż macie szansę odwiedzić STEAM Museum, gdzie do dnia 31go marca trwa wernisaż zatytułowany „Swindon Then and Now”. Wystawę możecie oglądać codziennie w godzinach od 10.00 do 17.00.

Wstęp na wernisaż wolny, przy zakupie wejściówki do muzeum.

Adres: Fire Fly Avenue (off Kemble Drive), Swindon SN2 2EY

Dla tych z Was, którzy czerpią przyjemność z testowania własnej wiedzy polecamy wieczory quizowe. W najbliższych dniach warto udać się do :

-19 lutego - The Sun Inn, Coate, Swindon, SN3 6AA; start o godzinie 19.30

-21 lutego – The Plough Inn, Old Town, 26 Devizes Road, Swindon, SN1 4BQ; start o godzinie 20.00

-23 lutego – The Tawny Owl, Taw Hill, North Swindon, Swindon, SN25 1WR; start o 20.30

Życzymy Wam pomyślnego tygodnia!

Redakcja Polskiego Portalu Swindon

bottom of page