top of page

Konkurs walentynkowy zakończony!

Kilka dni temu ogłosiliśmy fotograficzny konkurs walentynkowy, w ramach którego oczekiwaliśmy na waszego autorstwa zdjęcia związane ze świętem zakochanych.

Najwidoczniej byliście bardzo zajęci świętowaniem i nie zdążyliście w romantycznym nastroju zrobić wielu zdjęć, bo otrzymaliśmy jedynie trzy zgłoszenia, z czego jednego nie mogliśmy uznać ze względu na poważne wątpliwości co do autorstwa zdjęcia.

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że w konkursie zwyciężyła Pani Agata Filipiak. Gratulujemy!

Nagrodą główną w konkursie jest niespodzianka w postaci udziału w nagraniu audiobooka lub dobranocki audio dla dzieci w Polskim Radio Swindon, które już wkrótce rozpocznie nadawanie. Dodatkowo Pani Agata otrzyma książkę, powieść naszego redaktora naczelnego Marcina Hawryło pt. "Bork" oczywiście z dedykacją autora. Gratulujemy!

Drugie miejsce zajęli Państwo Paulina i Łukasz Talarek, którzy nadesłali uroczy kolaż. Nagrodzimy również Was książką, gdyż docenić należy inwencję i włożony wysiłek.

Skontaktujemy się z Wami już wkrótce, a wszystkich naszych czytelników zapraszamy do aktywniejszego udziału w naszych konkursach. Im Was więcej, tym atrakcyjniejsze nagrody możemy zapewnić!

bottom of page