top of page

Swindon Kalendarium - czyli Co? Gdzie? Kiedy?

25.02.2017 – 03.03.2017

W każdą środę i sobotę tygodnia Swindon Greyhounds zaprasza na wyścigi hartów. Cieszący się dużą popularnością sport przyciąga sympatyków czworonogów, którzy z chęcią oddają się napięciom towarzyszącym gonitwie; a to wszystko podczas trzy kursowej kolacji w restauracji znajdującej się na terenie obiektu. Stadion otwiera swoje drzwi dla zaintereowanych w środy od godziny 17.30 (pierwszy wyścig o 18.28), a w soboty od godziny 18.30 (pierwszy wyścig o 19.25). Po więcej detali zapraszamy na oficjalną stronę Swindon Greyhounds http://www.stadiauk.com/swindon.php.

Wstęp: £5 dni tygodnia, £6 sobota

Adres: Swindon Greyhounds, Lady Lane, Blunsdon, Swindon, SN25 4DN

Serdecznie zapraszamy 25 lutego br. , w sobotę, na Bal Charytatywny organizowany przez Polską Szkołę Sobotnią w Swindon oraz Polish Community Centre. Bal odbędzie się w godzinach od 19.30 do 1.00. Organizatorzy gwarantują świtną zabawę z uwzględnieniem ciepłego dania oraz przekąsek. W trakcie balu odbędzie się również loteria z nagrodami i licytacja fantów.

Wstęp - £15/ osoba + £4/opieka nad dzieckiem. Bilety do nabycia w Polskiej Szkole; u Pana Wojtka Sosińskiego w Polskim Klubie; po mszach świętych; oraz online

Adres: Polish Community Centre, 1 Walton Close, SN3 2JU Swindon, Wiltshire, United Kingdom

W piątek 3 marca zapowiadamy coś dla miłośników tańca i aktywnego spędzania czasu. MECA Club organizuje disco na wrotkach. Zabawie będzie towarzyszyła muzyka lat 80tych. Do wspólnego spędzenia czasu zapraszamy całe rodziny! Rodziców i dzieci, braci i siostry ! Oraz wszystkich was, którym odrobina ruchu kojarzy się ze świetnie spędzonym czasem. Zapewniamy niesamowite wrażenia. Disco rodzinne w godzinach od 18.30 do 21.00, disco dla dorosłych od 21.30 do 24.30.

Wstęp: £5 przy zakupie z wyprzedzeniem, £7 przy zakupie w dniu imprezy

Adres: MECA Swindon, Regent Circus, Swindon, SN1 1PR

Jeśli jeszcze nie mieliście szansy udać się na wernisaż do STEAM Museum, nadal macie ku temu szansę. Do dnia 31go marca w godzinach od 10.00 do 17.00 odbywa się tam wystawa fotografii zatytułowana „Swindon Then and Now”. Wystawa zorganizowana została by upamiętnić rocznicę 175 lat od kiedy miasto Swindon zaistniało na mapie jako miasto kolei. Na wernisażu podziwiać można zbiór fotografii znajdujących się w zbiorach STEAM Museum, Swindon Museum & Art Gallery oraz Local Studies Library, przedstawiających Swindon sprzed lat. Dzięki współpracy z lokalnym fotografem, Peterem Bensonem na wystawie pojawiło się również wiele zdjęć obrazujących Swindon jaki znamy dziś. Dzięki temu zestawieniu możemy zaobserwować tranzycję jaka na przełomie lat dokonała się w naszym mieście. Gorąco polecamy.

Wstęp na wernisaż wolny, przy zakupie wejściówki do muzeum.

Adres: Fire Fly Avenue (off Kemble Drive), Swindon SN2 2EY

Dla tych z Was, którzy czerpią przyjemność z testowania własnej wiedzy polecamy wieczory quizowe. W najbliższych dniach warto udać się do :

-26 lutego - The Sun Inn, Coate, Swindon, SN3 6AA; start o godzinie 19.30

-28 lutego – The Plough Inn, Old Town, 26 Devizes Road, Swindon, SN1 4BQ; start o godzinie 20.00

-1 marca – The Clifton, Clifton Street, Swindon, SN1 3PY; start o godzinie 20.30

-2 marca – The Tawny Owl, Taw Hill, North Swindon, Swindon, SN25 1WR; start o 20.30

Życzymy Wam udanego tygodnia.

Redakcja Polskiego Portalu Swindon

bottom of page