top of page

Swindon kalendarium, czyli: Co? Gdzie? Kiedy?


04.03.2017 – 10.03.2017

W najbliższą sobotę, 4 marca Wyvern Theatre zaprasza na muzyczny wieczór który uświetni Andy Fairweather Low; odnoszący sukcesy w latach 60tych i posiadający na swoim koncie wiele hitów zespół muzyków, znany również z współpracy z takimi gwiazdami sceny muzycznej jak Eric Clapton, George Harrison, Bob Dylan, Jimi Hendrix czy David Crosby. Koncert zdecydowanie wymagający obejrzenia. Start o godzinie 19.30, zakończenie o 22.00.

Wstęp: £24

Adres: Wyvern Theatre, Theatre Square, Swindon, SN1 1QN

W dniach od 3 do 5 marca Swindon Arts Centre zaprasza na wyjątkową w treści sztukę „Constellations”, która ukazując związek między Rolandem – hodowcą pszczół i Marianne – fizykiem, łączy w sobie przeplatające się wzajemnie romans i naukę; a wszystko to, by ukazać niezwykłe relacje międzyludzkie. Początek o godzinie 19.30, koniec o 22.00.

Wstęp: £13.00

Adres: Swindon Arts Centre, Devizes Road, Old Town, Swindon

Jeśli planujecie właśnie ceremonię ślubną i potrzebujecie porady odnośnie najnowszych trendów w modzie ślubnej, borykacie się z podjęciem decyzji jakie zaproszenia dla gości czy kwiaty do ozdoby ceremonii wybrać, bądź szukacie odpowiedniego fotografa specjalizującego się w uwiecznianiu ślubów – Wedding Show organizowany w Wrag Barn to idealne miejsce gdzie należy się udać 5 marca br., w niedzielę. Będziecie tam mogli spotkać sie i porozmawiać z profesjonalistami w dziedzinie organizacji ślubów. Show będzie miał miejsce w godzinach od 11.00 do 15.00.

Wstęp wolny

Adres: Wrag Barn, Shrivenham Road, Highworth, Swindon, SN6 7QQ

W każdą środę i sobotę tygodnia Swindon Greyhounds zaprasza na wyścigi hartów. Cieszący się dużą popularnością sport przyciąga sympatyków czworonogów, którzy z chęcią oddają się napięciom towarzyszącym gonitwie; a to wszystko podczas trzy kursowej kolacji w restauracji znajdującej się na terenie obiektu. Stadion otwiera swoje drzwi dla zaintereowanych w środy od godziny 17.30 (pierwszy wyścig o 18.28), a w soboty od godziny 18.30 (pierwszy wyścig o 19.25). Po więcej detali zapraszamy na oficjalną stronę Swindon Greyhounds http://www.stadiauk.com/swindon.php.

Wstęp: £5 dni tygodnia, £6 sobota

Jeśli jeszcze nie mieliście szansy udać się na wernisaż do STEAM Museum, nadal macie ku temu szansę. Do dnia 31go marca w godzinach od 10.00 do 17.00 odbywa się tam wystawa fotografii zatytułowana „Swindon Then and Now”. Wystawa zorganizowana została by upamiętnić rocznicę 175 lat od kiedy miasto Swindon zaistniało na mapie jako miasto kolei. Na wernisażu podziwiać można zbiór fotografii znajdujących się w zbiorach STEAM Museum, Swindon Museum & Art Gallery oraz Local Studies Library, przedstawiających Swindon sprzed lat. Dzięki współpracy z lokalnym fotografem, Peterem Bensonem na wystawie pojawiło się również wiele zdjęć obrazujących Swindon jaki znamy dziś. Dzięki temu zestawieniu możemy zaobserwować tranzycję jaka na przełomie lat dokonała się w naszym mieście. Gorąco polecamy.

Wstęp na wernisaż wolny, przy zakupie wejściówki do muzeum.

Adres: Fire Fly Avenue (off Kemble Drive), Swindon SN2 2EY

Dla tych z Was, którzy czerpią przyjemność z testowania własnej wiedzy polecamy wieczory quizowe. W najbliższych dniach warto udać się do :

-5 marca - The Sun Inn, Coate, Swindon, SN3 6AA; start o godzinie 19.30

-6 marca – The Calley Arms, Hodson, Swindon, SN4 0QG; start o godzinie 20.00

-7 marca – The Plough Inn, Old Town, 26 Devizes Road, Swindon, SN1 4BQ; start o godzinie 20.00

-8 marca – The Clifton, Clifton Street, Swindon, SN1 3PY; start o godzinie 20.30

-9 marca – The Tawny Owl, Taw Hill, North Swindon, Swindon, SN25 1WR; start o 20.30

Życzymy Wam udanego tygodnia.

Redakcja Polskiego Portalu Swindon

bottom of page