top of page

Swindon kalendarium, czyli: Co? Gdzie? Kiedy?

11.03.2017 – 17.03.2017

Marzysz o powrocie do szkoły ? Szukasz okazji by znów założyć mundurek, a przy tym mieć dobry ubaw ? Swindon MECA wychodzi ci na przeciw organizując 11 marca „Back to school” Disco dla dorosłych uświetnione muzyką lat 80tych i 90tych. Wstęp od godziny 21.00, zabawa trwać będzie do 2.00 rano. Wszystkie środki ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na cel charytatywny, w tym przypadku na Comic Relief.

Wstęp: £5 przedsprzedaż, £7 w dniu imprezy

Adres: MECA Swindon, Regent Circus, Swindon, SN1 1PR

Wspaniałą odskocznią od codziennego marazmu będzie występ Jona Richardsona odbywający się w najbliższy weekend, 10 i 11 marca w Wyvern Theatre. Jon znany jest wyśmienicie ze swojej obecności w kultowym już programie „8 out of 10 Cats”, z nominacji do komediowych nagród oraz występów w „Live at the Apollo”. Na scenie Jon poruszać będzie wątki życia codziennego a także ostatnich wydarzeń na świecie. Bazując na jego poprzedniej trasie i programie komediowym spodziewamy się iście wyśmienitego przedstawienia na które już dziś zapraszamy. Start o 20.00, koniec 22.00.

Wsręp: £22.00

Adres: Wyvern Theatre, Theatre Square, Swindon, SN1 1QN

W każdą środę i sobotę tygodnia Swindon Greyhounds zaprasza na wyścigi hartów. Cieszący się dużą popularnością sport przyciąga sympatyków czworonogów, którzy z chęcią oddają się napięciom towarzyszącym gonitwie; a to wszystko podczas trzy kursowej kolacji w restauracji znajdującej się na terenie obiektu. Stadion otwiera swoje drzwi dla zaintereowanych w środy od godziny 17.30 (pierwszy wyścig o 18.28), a w soboty od godziny 18.30 (pierwszy wyścig o 19.25). Po więcej detali zapraszamy na oficjalną stronę Swindon Greyhounds http://www.stadiauk.com/swindon.php.

Wstęp: £5 dni tygodnia, £6 sobota

Adres: The Abbey Stadium, Lady Lane, Blunsdon, Swindon, SN25 4DN

Jeśli jeszcze nie mieliście szansy udać się na wernisaż do STEAM Museum, nadal macie ku temu szansę. Do dnia 31go marca w godzinach od 10.00 do 17.00 odbywa się tam wystawa fotografii zatytułowana „Swindon Then and Now”. Wystawa zorganizowana została by upamiętnić rocznicę 175 lat od kiedy miasto Swindon zaistniało na mapie jako miasto kolei. Na wernisażu podziwiać można zbiór fotografii znajdujących się w zbiorach STEAM Museum, Swindon Museum & Art Gallery oraz Local Studies Library, przedstawiających Swindon sprzed lat. Dzięki współpracy z lokalnym fotografem, Peterem Bensonem na wystawie pojawiło się również wiele zdjęć obrazujących Swindon jaki znamy dziś. Dzięki temu zestawieniu możemy zaobserwować tranzycję jaka na przełomie lat dokonała się w naszym mieście. Gorąco polecamy.

Wstęp na wernisaż wolny, przy zakupie wejściówki do muzeum.

Adres: Fire Fly Avenue (off Kemble Drive), Swindon SN2 2EY

Dla tych z Was, którzy czerpią przyjemność z testowania własnej wiedzy polecamy wieczory quizowe. W najbliższych dniach warto udać się do :

-12 marca - The Sun Inn, Coate, Swindon, SN3 6AA; start o godzinie 19.30

-14 marca – The Calley Arms, Hodson, Swindon, SN4 0QG; start o godzinie 20.00

-14 marca – The Plough Inn, Old Town, 26 Devizes Road, Swindon, SN1 4BQ; start o godzinie 20.00

-15 marca – The Clifton, Clifton Street, Swindon, SN1 3PY; start o godzinie 20.30

-16 marca – The Tawny Owl, Taw Hill, North Swindon, Swindon, SN25 1WR; start o 20.30

Życzymy Wam udanego tygodnia.

Redakcja Polskiego Portalu Swindon

bottom of page