top of page

Nieprzerwana passa Swindon Reds

Nowy Klub Siatkarski - Swindon Reds, który rozpoczął swoją przygodę sportową we wrześniu zeszłego roku odniósł sukces w lidze Wiltshire (dyvision1).

W ostatnią niedzielę Redsi zmierzyli się z przeciwnikiem z Royal Wootton Bassett Volleyball Club, gdzie w pierwszym secie wyglądało dosyć groźnie, przeciwnicy prowadzili większość seta, lecz gospodarze wysunęli się na prowadzenie w ostatniej chwili i wygrali 25:21. W drugim już secie było zdecydowanie łatwiej pokonać przeciwnika co w rezultacie dało wynik 25:16. Trzeci set okazał się już tylko czystą formalnością i Redsi ze zdecydowaną przewagą doprowadzili do wyniku 25:14. Trzeba przyznać, że mecz dostarczył wielu emocji i zakończył się sukcesem Redsów. Zawodnicy wracali do domów w świetnych nastrojach, gdyż był to ostatni mecz ligowy w tym sezonie. Redsi zajęli pierwsze miejsce w tabeli, co doprowadziło do awansu do wyższej ligi.

Brawo Swindon Reds! Życzymy dalszych sukcesów!