top of page

Swindon kalendarium, czyli: Co? Gdzie? Kiedy?


25.03.2017 – 31.03.2017

Już w najbliższą środę, 29 marca Wyvern Theatre będzie aplikował nam kolejną dawkę dobrej komedii. Do teatru bowiem, ze swoim wystepem przyjeżdża nikt inny jak Lee Nelson znany doskonale z BBC Three. Jest to występ promujący jego nową trasę, przez wielu uważaną za najlepszą dotychczas ! Warto zatem wybrać się by ocenić samemu komediowy kunszt komika ... ale przede wszystkim by się pośmiać! Zapraszamy w środowy wieczór od godziny 19.30.

Wstęp: £23.50

Adres: Theatre Square, Swindon, SN1 1QN

Jeśli komediowy wieczór w Wyvern Theatre to wciąż za mało to zapraszamy do odwiedzenia Swindon MECA już w czwartek 30 marca , gdzie zapowiadany jest powrót comiesięcznego wieczoru komediowego „Chuckles Comedy Club”. Regularnie odbywające się show znane jest z wyjątkowego uznania wśród widzów. Na scenie wystąpią znani nie tylko w UK, ale i Europie komicy. Nie dość, że występ zapowiada dobrą porcję rozrywki, to do tego możecie posmakować specjalnie przygotowanych na tę okazję dań. Wstęp od godziny 19.00, początek występu o godzinie 20.30. Gorąco polecamy! Pamiętajcie, śmiech jest zawsze najlepszym lekarstwem na wszystko !

Wstęp: £6 dla kupujących z wyprzedzeniem; £8 dla kupujących w dniu występu; £12 włączając posiłek

Adres: MECA Swindon, Regent Circus, Swindon, SN1 1PR

W każdą środę i sobotę tygodnia Swindon Greyhounds zaprasza na wyścigi hartów. Cieszący się dużą popularnością sport przyciąga sympatyków czworonogów, którzy z chęcią oddają się napięciom towarzyszącym gonitwie; a to wszystko podczas trzy kursowej kolacji w restauracji znajdującej się na terenie obiektu. Stadion otwiera swoje drzwi dla zaintereowanych w środy od godziny 17.30 (pierwszy wyścig o 18.28), a w soboty od godziny 18.30 (pierwszy wyścig o 19.25). Po więcej detali zapraszamy na oficjalną stronę Swindon Greyhounds http://www.stadiauk.com/swindon.php.

Wstęp: £5 dni tygodnia, £6 sobota

Uwaga ! To już ostatni dzwonek aby wybrać się na wernisaż do STEAM Museum. Do dnia 31go marca w godzinach od 10.00 do 17.00 odbywa się tam wystawa fotografii zatytułowana „Swindon Then and Now”. Wystawa zorganizowana została by upamiętnić rocznicę 175 lat od kiedy miasto Swindon zaistniało na mapie jako miasto kolei. Na wernisażu podziwiać można zbiór fotografii znajdujących się w zbiorach STEAM Museum, Swindon Museum & Art Gallery oraz Local Studies Library, przedstawiających Swindon sprzed lat. Dzięki współpracy z lokalnym fotografem, Peterem Bensonem na wystawie pojawiło się również wiele zdjęć obrazujących Swindon jaki znamy dziś. Dzięki temu zestawieniu możemy zaobserwować tranzycję jaka na przełomie lat dokonała się w naszym mieście. Gorąco polecamy.

Wstęp na wernisaż wolny, przy zakupie wejściówki do muzeum.

Adres: Fire Fly Avenue (off Kemble Drive), Swindon SN2 2EY

Dla tych z Was, którzy czerpią przyjemność z testowania własnej wiedzy polecamy wieczory quizowe. W najbliższych dniach warto udać się do :

-26 marca - The Sun Inn, Coate, Swindon, SN3 6AA; start o godzinie 19.30

-28 marca – The Plough Inn, Old Town, 26 Devizes Road, Swindon, SN1 4BQ; start o godzinie 20.00

-29 marca – The Clifton, Clifton Street, Swindon, SN1 3PY; start o godzinie 20.30

-30 marca – The Tawny Owl, Taw Hill, North Swindon, Swindon, SN25 1WR; start o 20.30

Życzymy Wam udanego tygodnia.

Redakcja Polskiego Portalu Swindon

bottom of page