top of page

Swindon kalendarium, czyli: Co? Gdzie? Kiedy?

01.04.2017 – 07.04.2017

Przez najbliższe 7 dni, od 1 do 7 kwietnia Swindon Arts Centre zaprasza na niesamowite wydarzenie jakim będzie muzyczny festiwal połączony z warsztatami. Festiwal ten traktowany jest jako platforma dla amatorów muzyki i osób, które stawiają pierwsze kroki w kierunku kariery muzycznej. Wiek nie odgrywa roli. Zainteresowani mogą liczyć na pomoc ze strony profesjonalistów. Sesje edukacyjne odbywać się będą codziennie o godzinach 9.00, 13.30 i 18.30; rezerwacja jest wymagana. Pełen plan wydarzeń znajdziecie na oficjalnej stronie Swindon Arts Cntre.

Wstęp: £2 - £7.50 za sesję; cena zależy od dnia i godziny.

Adres: Swindon Arts Centre, Devizes Road, Old Town, Swindon

Już w niedzielę, 2 kwietnia w godzinach od 10.00-17.00 Stroud Kite Flyers zapraszają do wspólnej zabawy podczas pokazów latawców, gdzie podziwiać będzie można latawce wszelkich rozmiarów i stylów, sterowane przez jednych z najlepszych na świeecie w tej dziedzinie. Na miejscu odbywać się będą również warsztaty dla zainteresowanych sztuką puszczania latawców. Odwiedzających niedzielny show prosi się o zabranie koszy piknikowych wypełnionych smakowitymi przekąskami i wspólne biesiadowanie pod kolorowym niebem. Wspaniały sposób na spędzenie rodzinnego weekendu!

Adres: Minchinhampton Common, GL6 9 Minchinhampton

Dla tych z Was którzy śledzą nasze kalendarium, a którzy w ostatnim czasie nie mieli szansy udać się do Roves Farm mamy wspaniałą informację – Roves Farm właśnie ogłosiło kolejne narodziny jagniątek! I to nie kilku, bo spodziewane są narodziny aż 400! Fantastyczny pomysł na familijny, wczesnowiosenny wypad. Na farmie znajduje się specjalna platforma obserwacyjna umożliwiająca obserwację owieczek, a na wypadek zbieżności czasu pobytu na farmie z czasem narodzin jagniąt właściciele farmy obiecują demonstracje na żywo. Czas odwiedzin od 10.00-16.30. Wydarzenie będzie miało miejsce do 13 kwietnia.

Wstęp: Dorośli i dzieci w wieku 3-16 lat £5-£9.50; Dzieci w wieku 2 lat £2-£4; Dzieci poniżej 2 lat wstęp wolny

Adres: Roves Farm, Sevenhampton, Highworth, Swindon, SN6 7QG

W każdą środę i sobotę tygodnia Swindon Greyhounds zaprasza na wyścigi hartów. Cieszący się dużą popularnością sport przyciąga sympatyków czworonogów, którzy z chęcią oddają się napięciom towarzyszącym gonitwie; a to wszystko podczas trzy kursowej kolacji w restauracji znajdującej się na terenie obiektu. Stadion otwiera swoje drzwi dla zaintereowanych w środy od godziny 17.30 (pierwszy wyścig o 18.28), a w soboty od godziny 18.30 (pierwszy wyścig o 19.25). Po więcej detali zapraszamy na oficjalną stronę Swindon Greyhounds http://www.stadiauk.com/swindon.php.

Wstęp: £5 dni tygodnia, £6 sobota

Dla tych z Was, którzy czerpią przyjemność z testowania własnej wiedzy polecamy wieczory quizowe. W najbliższych dniach warto udać się do :

-2 kwietnia - The Sun Inn, Coate, Swindon, SN3 6AA; start o godzinie 19.30

-4 kwietnia – The Plough Inn, Old Town, 26 Devizes Road, Swindon, SN1 4BQ; start o godzinie 20.00

-5 kwietnia – The Clifton, Clifton Street, Swindon, SN1 3PY; start o godzinie 20.30

-6 kwietnia– The Tawny Owl, Taw Hill, North Swindon, Swindon, SN25 1WR; start o 20.30

Życzymy Wam udanego tygodnia.

Redakcja Polskiego Portalu Swindon

bottom of page