top of page

Swindon kalendarium, czyli: Co? Gdzie? Kiedy?


22.04.2017 - 28.04.2017

Jeśli Święta Wielkanocne wciąż grają Wam w duszy i byc może nadal nie mieliście szansy pogonić małego zajączka, to jeszcze macie na to czas do najbliższej niedzieli, 23 kwietnia br. Dla zapalonych zakupowiczów oraz miłośników czekolady niesamowitą propozycję przedstawia bowiem Swindon Designer Outlet we współpracy z Lindt. Wystarczy wybrać się do centrum handlowego i w punkcie dla odwiedzających poprosić o mapę szlaku na którym ukryte są smakowite niespodzianki, by już za chwilę wyruszyć na wyprawę. Co więcej, Ci z Was którzy podzielą się przygodami ze swojej wycieczki w poszukiwaniu skarbów przy użyciu #HopAndShopSwindon mają szansę na wygranie bonu towarowego o wartości £150 na zakupy w Swindon Designer Outlet. Życzymy powodzenia wszystkim biorącym udziałw zabawie!

Wstęp wolny

Adres: Swindon Designer Outlet, Kemble Dr, Swindon SN2 2DY

Również do 23 kwietnia macie szansę by umilić sobie czas odwiedzając Roves Farm, gdzie tradycją już jest organizowana corocznie gonitwa za wielkanocym zajączkiem. Przez lata gonitwa ta stała się oczekiwanym przez wielu wydarzeniem. Zając z Roves Farm bowiem, każdego roku zaskakuje nowymi pomysłami na ucieczkę, dzięki czemu gonitwa za każdym razem jest interesująca i pełna przygód. Tego roku, jak donoszą organizatorzy zabawy, zając ma w rękawie kilka nowych asów, których ponoć nikt z nas się nie spodziewa. Cóż, nie pozostaje nam nic innego tylko wybrać się na farmę i sprawdzić nasze siły w nogach – kto wygra tym razem? Swoich sił możecie próbować do 23 kwietnia br.

Oczywiście wszystkie zwierzątka, które na codzień można zobaczyć w Roves Farm również gotowe będą na wasze odwiedziny! Króliczki, świnki morskie, nowo narodzone owieczki ... i wiele, wiele innych! Ostatnia możliwość na spędzenie z dziećmi wolnego czasu przed zakończeniem half term.

Roves Farm zaprasza codziennie od godziny 10.30 do 17.00. I my również zapraszamy.

Wstęp: £5-£9.50 /dorośli i dzieci w wieku 3-16 lat; £2-£4/ dzieci w wieku 2 lat; Wstęp wolny dla dzieci poniżej 2 lat

Adres: Roves Farm, Sevenhampton, Highworth, Swindon, SN6 7QG

W każdą środę i sobotę tygodnia Swindon Greyhounds zaprasza na wyścigi hartów! Cieszący się dużą popularnością sport przyciąga sympatyków czworonogów, którzy z chęcią oddają się napięciom towarzyszącym gonitwie; a to wszystko podczas trzy kursowej kolacji w restauracji znajdującej się na terenie obiektu. Stadion otwiera swoje drzwi dla zaintereowanych w środy od godziny 17.30 (pierwszy wyścig o 18.28), a w soboty od godziny 18.30 (pierwszy wyścig o 19.25). Po więcej detali zapraszamy na oficjalną stronę Swindon Greyhounds http://www.stadiauk.com/swindon.php.

Wstęp: £5 dni tygodnia, £6 sobota

Adres: Abbey Stadium,, Lady Lane,, Blunsdon, Swindon, SN25 4DN

22 kwietnia, w sobotę, od godziny 19.30 Wyvern Theatre zaprasza na spektakularne show, którego siłą przewodnią będzie Tony Pearce z zespołem, wiernie wcielający się w legendarny już zespół Bon Jovi. Tony Pearce uchodzi za niezastąpionego performera, wspaniale ozdwierciedlającego żywiołowość, pasję i zaangażowanie Mccoya z oryginalnego zespołu Bon Jovi, a cały zespół któremu przewodniczy Tony jest jedynym znanym zespołem hołdującym zespołowi Bon Jovi, który stanął na tej samej scenie w tym samym czasie z Bon Jovi. Wyvern Theatre zapowiada ogrom zabawy i bardzo energetyzujący wystep na który bardzo serdecznie Was zapraszamy.

Wstęp: £21.50

Adres: Theatre Square, Swindon, SN1 1QN

Zapraszamy na comiesięczną porcję śmiechu do Swindon MECA już w najbliższy czwartek 27 kwietnia , kiedy zapowiadany jest powrót wieczoru komediowego „Chuckles Comedy Club”. Regularnie odbywające się show znane jest z wyjątkowego uznania wśród widzów. Na scenie wystąpią znani nie tylko w UK, ale i Europie komicy. Nie dość, że występ zapowiada dobrą porcję rozrywki, to do tego możecie posmakować specjalnie przygotowanych na tę okazję dań. Wstęp od godziny 19.00, początek występu o godzinie 20.30. Gorąco polecamy! Pamiętajcie, śmiech jest zawsze najlepszym lekarstwem na wszystko !

Wstęp: £6 dla kupujących z wyprzedzeniem; £8 dla kupujących w dniu występu; £12 włączając posiłek

Adres: MECA Swindon, Regent Circus, Swindon, SN1 1PR

Dla tych z Was, którzy czerpią przyjemność z testowania własnej wiedzy polecamy wieczory quizowe. W najbliższych dniach warto udać się do :

-23 kwietnia- The Sun Inn, Coate, Swindon, SN3 6AA; start o godzinie 19.30

-25 kwietnia – The Plough Inn, Old Town, 26 Devizes Road, Swindon, SN1 4BQ; start o godzinie 20.00

-27 kwietnia – The Tawny Owl, Taw Hill, North Swindon, Swindon, SN25 1WR; start o 20.30

bottom of page